
Alles wat je moet weten
Samen maken we er een onvergetelijke week van. Het centrum van alle activiteiten is Montbrun-les-Bains, hier vind je het evenemententerrein, ontmoetingsplekken en de meeste gezamenlijke momenten.
Belangrijk om te weten:
De reis naar Frankrijk en het verblijf zijn voor eigen rekening.
Kleding: De officiële kleding kan alleen in Frankrijk worden afgehaald, maar moet online besteld zijn vóór 8 juni. Meer informatie hierover vind je onder het kopje ‘Kleding’.
Start van de sportieve uitdaging: De klim op de Mont Ventoux begint in Sault. Hier verzamelen de deelnemers voor de start van hun tocht.
Voorlopig programma in Frankrijk
Dinsdag
Infobalie en kledinguitgifte open
16:00 - 18:30 uur
Woensdag
Fiets- Wandelclinic
09:30 - 11:30 uur
Info en kleding uitgiftebalie open
11:30 - 13:00 uur
19:00 - 21:00 uur
Officiële opening
20:00 uur
Donderdag
Start hard(loop) dag
08:30 uur
Pasta-avond
18:00 uur
Infobalie en kledinguitgifte open
18:00 - 19:00 uur
Vrijdag
Start fietsdag
08:30 uur
Evenementen terrein open
18:00 uur
Eindfeest
19:30 - 22:00 uur
Acties & Evenementen
Wandelen op de Lemelerberg met het Toon Hermans Huis Drenthe
Het Toon Hermans Huis Drenthe organiseert wandeltrainingen op de Lemelerberg. Bewegen doen we samen en voor iedereen. Iedereen is welkom om aan te sluiten, ook zonder directe betrokkenheid bij het huis.
Praktische informatie:
Vertrek: 08:30 uur vanaf de carpoolplaats langs de N48 (afslag Zuidwolde)
Of: 09:00 uur start vanaf de parkeerplaats op de top van de Lemelerberg
Duur: circa 2 uur
Begeleiding: atletiektrainer Hans Breider
Aanmelden is niet nodig – zorg dat je op tijd aanwezig bent.
Google Maps
Goed Foute Bingo Avond
Vrijdag 27 augustus van 19.30 tot 22.00 uur. Het vindt plaats in MFC De Magneet in Hoogeveen.
Geralda, Belinda en Monique gaan de uitdaging aan om de Mont Ventoux op te wandelen. Met deze bingoavond halen zij geld op voor Groot Verzet Tegen Kanker en daar kun jij bij helpen!
Heb je zin in een avond vol plezier en wil je kans maken op leuke prijzen? Neem dan deel aan de Goed Foute Bingo op vrijdag 26 juni in MFC De Magneet in Hoogeveen van 19.30 tot 22.00 uur!
Door mee te doen steun je direct in dit mooie doel én help je hen een stap dichter bij de top. Dus neem je vrienden, familie of collega’s mee en maak er samen een topavond van!
Graag tot dan!
Aanmelden
AFTERPARTY EDITIE 19
Zaterdag 14 november 2026 sluiten we samen editie 19 van Groot Verzet Tegen Kanker feestelijk af tijdens onze afterparty in Meppel.
Tijdens deze avond reiken we de cheque uit aan onze goede doelen, blikken we terug op een bijzondere editie en kijken we alvast vooruit naar een speciale mijlpaal: de 20e editie van Groot Verzet Tegen Kanker.
Zet 14 november alvast in je agenda. Meer informatie volgt binnenkort!










